loading

Автобусні квитки до Молдови

МОЛДОВА: Розклад автобусних рейсів до Молдови на сезон 2023
Продаж квитків на чартерні автобусні рейси до Молдови (Кишинів) з України.

Поки триває війна та повітряний простір над нашою країною закрито, наші партнери відкривають автобусні чартерні програми до країн Європи з України.
У зв'язку з цим ми раді запропонувати Вам до бронювання автобусні квитки на чартерні рейси до Молдови з Києва, Житомира, Вінниці, Дніпра, Кропивницького, Умані та Одеси на літо-осінь 2023. 

Автобуси з України до Молдови до 31.12.2022 у середу та суботу

Маршрут Ціна
Київ — Кишинів — Київ від 4000 грн
Житомир — Кишинів — Житомир від 4000 грн
Вінниця — Кишинів — Вінниця від 2800 грн
Могилів-Подільський — Кишинів — Могилів-Подільський від 1800 грн
Дніпро — Кишинів — Дніпро від 3600 грн
Кривий Ріг — Кишинів — Кривий Ріг від 3600 грн
Кропивницький — Кишинів — Кропивницький від 3200 грн
Умань — Кишинів — Умань від 3200 грн
Одеса — Кишинів — Одеса від 1800 грн

Квитки на автобуси продаються тільки туди/назад, а також в один бік під запит.
Графік автобусних рейсів організовано так, щоб ті туристи, які планують летіти з Кишинева на відпочинок до Туреччини, Греції чи Єгипту приїздили у місто напередодні вильотів.


*Оператор залишає за собою право змінювати графік руху та зупинки за маршрутом. Перевізник та Агент із бронювання квитків не несе відповідальності за відхилення від графіка. 
Увечері напередодні виїзду по заявці буде доступний маршрутний лист. Обов'язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад вказаний у маршрутному листі.

Автобуси з України до Молдови (Кишинів) та Румунії (Ясси) до 31.03.2023

ВАЖЛИВО! До Міжнародного аеропорту Ясси рейс виконується з пересадкою:
висадка в Бельцях о 04:00 та виїзд о 06:00 до Ясси (прибуття о 09:20)
На зворотному шляху виїзд з Ясси о 13:30, прибуття до Бельци о 18:30 та о 19:00 відправлення з Ясси до Києва.

Графік маршруту Київ – Кишинів (Молдова) – Ясси (Румунія-аеропорт)

Місце відправлення

Прибуття 

Відправлення

Київ, Автостанція Київ, вул. Симона Петлюри 32

16:20

16:30

Житомир АС1 (вул. Київська, 93)

18:30

18:40

Бердичів АС (пл. Привокзальна, 1а)

19:20

19:30

Вінниця АС1 (вул. Київська, 8)

21:00

21:20

Могилів-Подільський АС (вул. Пушкінська, 41)

22:30

22:40

Атакі КПП (Траса R8)

23:20

02:10

Єденці (вул. Незалежності, 227)

02:40

02:50

Бельци (вул. Ш. Великого, 2)

04:00

04:20

Оргєєв АС (вул. Садовяну, 50)

04:30

04:40

Кишинів АВ Північний (вул. Каля Мошилор, 2/1)

05:00

05:10

Кишинів (аеропорт, бул. Дачія, 80/3), посилання на карту

06:00 06:20
Ясси, Міжнародний аеропорт Ясси (вул. Моарда де Вант, 34)

09:20

 

 

Графік маршруту Ясси (Румунія-аеропорт) – Кишинів (Молдова) – Київ

Місце відправлення

Прибуття 

Відправлення

Ясси, Міжнародний аеропорт Ясси (вул. Моарда де Вант, 34)

13:20

13:30

Кишинів (аеропорт, бул. Дачія, 80/3), посилання на карту

15:20

15:30

Кишинів АВ Північний (вул. Каля Мошилор, 2/1)

16:30

17:00

Оргєєв АС (вул. Садовяну, 50)

17:35

17:40

Бельци (вул. Ш. Великого, 2)

19:00

19:20

Єденці (вул. Незалежності, 227)

20:20

20:30

Атакі КПП (Траса R8)

21:00

23:00

Могилів-Подільський АС (вул. Пушкінська, 41)

00:00

00:10

Вінниця АС1 (вул. Київська, 8)

01:30

01:40

Бердичів  АС (пл. Привокзальна, 1а)

02:30

02:40

Житомир АС1 (вул. Київська, 93)

03:20

03:30

Київ, Автостанція Київ, вул. Симона Петлюри 32

05:00

 

*Оператор залишає за собою право змінювати графік руху та зупинки за маршрутом. Перевізник та Агент із бронювання квитків не несе відповідальності за відхилення від графіка. 
Увечері напередодні виїзду по заявці буде доступний маршрутний лист. Обов'язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад вказаний у маршрутному листі.

 

Регіональний трансфер в Кишинів під рейс а/к «Red Sea Airlines» RSX3335/RSX3334

Важливо! Регіональний трансфер виконується при мінімальній кількості - від 6 осіб. У разі меншої кількості пасажирів - під підтверджені заявки буде запропонована альтернативний виїзд або повернення коштів за трансфер. 

Україна – а/п Кишинів
Щоп’ятниці

Місто

а/п Кишинів – Україна
Щосуботи

10:00 Київ 18:00
11:30 Житомир 16:00
14:00 Вінниця 14:00
16:00 Могилів-Подільський 12:00
23:00 аеропорт Кишинів 5:00

*Оператор залишає за собою право змінювати графік руху та зупинки за маршрутом. Перевізник та Агент із бронювання квитків не несе відповідальності за відхилення від графіка.
Увечері напередодні виїзду по заявці буде доступний маршрутний лист. Обов'язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад вказаний у маршрутному листі.

 

Додаткова інформація про рейси:

У вартість автобусного квитка в/з Молдови включений багаж, 1 валіза (сумка) на особу. Допустимий розмір 65*35*40 см (Д*Ш*В)

Посилки на автобуси до/з Молдови перевізник не бере!

Медичне страхування
У разі купівлі окремо автобусного квитка – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість його оформити у нас.

 

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ В МОЛДОВУ АВТОБУСНИМИ ЧАРТЕРНИМИ РЕЙСАМИ

ВАЖЛИВО!
Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб щодо перетину кордону.
Усі пасажири повинні самостійно перевіряти правила перетину кордону країни призначення, а також транзитних країн у консульській службі.

Додатково можете скористатися такими інформаційними ресурсами, як https://www.iatatravelcentre.com/ та https://www.iatatravelcentre.com/world.php для громадян України також ресурси - https://visitukraine.today/ru/departure та https://tripadvisor.mfa.gov.ua
Актуальні правила перетину кордонів обов'язково уточнюйте у відповідних консульських службах!
Звертаємо Вашу увагу на те, що наявність медичного страхування є обов'язковою для в'їзду в більшість країн світу. Уважно перевіряйте правила перетину кордонів усіх країн, межі яких Ви перетинаєте під час подорожі.
У разі відмови у перетині кордону або посадці на рейс вартість квитків не повертається, альтернативні варіанти рейсів не надаються.

Інформація на нашому сайті є ознайомчою та може бути неактуальною на дату Вашої подорожі.
Рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн прямування.
Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб щодо перетину кордону.
Актуальні правила перетину кордонів обов'язково уточнюйте у відповідних консульських службах!



Забронювати та купити квитки на автобусний чартер до Молдови (Кишинів) та Румунії (Ясси) з України Ви можете онлайн на нашому сайті www.chartershop.com.uaДеталі по рейсах Ви можете уточнити, написавши нам на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на вайбер +380733613000

Важливо! Телефонні лінії Chartershop не працюватимуть до закінчення військового стану. Наші менеджери завжди з Вами на зв'язку через ел. пошту.

Виберіть дату, на яку відобразити розклад:

Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд BUS 543
Bus
BUS Charter Київ IEV Кишинів RMO 10:00 23:00
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд BUS 544
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Київ IEV 05:00 18:00
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 351
Bus
BUS Charter Київ IEV Кишинів RMO 08:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 352
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Київ IEV 16:00 05:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 351
Bus
BUS Charter Київ IEV Кишинів RMO 08:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 352
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Київ IEV 16:00 05:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Ср BUS 351
Bus
BUS Charter Київ IEV Кишинів RMO 08:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Ср BUS 352
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Київ IEV 16:00 05:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Чт BUS 351
Bus
BUS Charter Київ IEV Кишинів RMO 08:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Чт BUS 352
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Київ IEV 16:00 05:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 351
Bus
BUS Charter Київ IEV Кишинів RMO 08:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 352
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Київ IEV 16:00 05:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 351
Bus
BUS Charter Київ IEV Кишинів RMO 08:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 352
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Київ IEV 16:00 05:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Нд BUS 351
Bus
BUS Charter Київ IEV Кишинів RMO 08:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Нд BUS 352
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Київ IEV 16:00 05:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 340
Bus
BUS Charter Дніпро DNK Кишинів RMO 06:30 23:59
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 341
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Дніпро DNK 15:30 06:30+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 340
Bus
BUS Charter Дніпро DNK Кишинів RMO 06:30 23:59
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 341
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Дніпро DNK 15:30 06:30+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 287
Bus
BUS Charter Кривий Ріг KWG Кишинів RMO 09:00 23:59
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 288
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Кривий Ріг KWG 15:30 04:30+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 287
Bus
BUS Charter Кривий Ріг KWG Кишинів RMO 09:00 23:59
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 288
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Кривий Ріг KWG 15:30 04:30+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 525
Bus
BUS Charter Вінниця VIN Кишинів RMO 12:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 526
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Вінниця VIN 16:00 01:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 525
Bus
BUS Charter Вінниця VIN Кишинів RMO 12:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 526
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Вінниця VIN 16:00 01:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Ср BUS 525
Bus
BUS Charter Вінниця VIN Кишинів RMO 12:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Ср BUS 526
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Вінниця VIN 16:00 01:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Чт BUS 525
Bus
BUS Charter Вінниця VIN Кишинів RMO 12:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Чт BUS 526
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Вінниця VIN 16:00 01:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 525
Bus
BUS Charter Вінниця VIN Кишинів RMO 12:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 526
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Вінниця VIN 16:00 01:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 525
Bus
BUS Charter Вінниця VIN Кишинів RMO 12:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 526
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Вінниця VIN 16:00 01:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Нд BUS 525
Bus
BUS Charter Вінниця VIN Кишинів RMO 12:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Нд BUS 526
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Вінниця VIN 16:00 01:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 271
Bus
BUS Charter Умань UMN Кишинів RMO 14:00 23:59
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 272
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Умань UMN 15:30 23:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 271
Bus
BUS Charter Умань UMN Кишинів RMO 14:00 23:59
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 272
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Умань UMN 15:30 23:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 421
Bus
BUS Charter Житомир ZTR Кишинів RMO 10:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 422
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Житомир ZTR 16:00 03:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 421
Bus
BUS Charter Житомир ZTR Кишинів RMO 10:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 422
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Житомир ZTR 16:00 03:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Ср BUS 421
Bus
BUS Charter Житомир ZTR Кишинів RMO 10:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Ср BUS 422
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Житомир ZTR 16:00 03:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Чт BUS 421
Bus
BUS Charter Житомир ZTR Кишинів RMO 10:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Чт BUS 422
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Житомир ZTR 16:00 03:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 421
Bus
BUS Charter Житомир ZTR Кишинів RMO 10:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 422
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Житомир ZTR 16:00 03:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 421
Bus
BUS Charter Житомир ZTR Кишинів RMO 10:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 422
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Житомир ZTR 16:00 03:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Нд BUS 421
Bus
BUS Charter Житомир ZTR Кишинів RMO 10:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Нд BUS 422
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Житомир ZTR 16:00 03:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 293
Bus
BUS Charter Кропивницький KPN Кишинів RMO 12:00 02:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 294
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Кропивницький KPN 21:00 08:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 293
Bus
BUS Charter Кропивницький KPN Кишинів RMO 12:00 02:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 294
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Кропивницький KPN 21:00 08:00+1
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 299
Bus
BUS Charter Могилів-Подільський MGP Кишинів RMO 14:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пн BUS 300
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Могилів-Подільський MGP 16:00 23:00
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 299
Bus
BUS Charter Могилів-Подільський MGP Кишинів RMO 14:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Вт BUS 300
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Могилів-Подільський MGP 16:00 23:00
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Ср BUS 299
Bus
BUS Charter Могилів-Подільський MGP Кишинів RMO 14:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Ср BUS 300
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Могилів-Подільський MGP 16:00 23:00
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Чт BUS 299
Bus
BUS Charter Могилів-Подільський MGP Кишинів RMO 14:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Чт BUS 300
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Могилів-Подільський MGP 16:00 23:00
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 299
Bus
BUS Charter Могилів-Подільський MGP Кишинів RMO 14:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Пт BUS 300
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Могилів-Подільський MGP 16:00 23:00
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 299
Bus
BUS Charter Могилів-Подільський MGP Кишинів RMO 14:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Сб BUS 300
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Могилів-Подільський MGP 16:00 23:00
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Нд BUS 299
Bus
BUS Charter Могилів-Подільський MGP Кишинів RMO 14:00 21:30
Дні вильоту Номер рейсу Авіакомпанія Маршрут Час вильоту Час прильоту
Нд BUS 300
Bus
BUS Charter Кишинів RMO Могилів-Подільський MGP 16:00 23:00
Ми використовуємо файли cookie, щоб допомогти нашому веб-сайту функціонувати належним чином, для аналітики, маркетингу та персоналізації контенту, який ви бачите. Ми використовуємо файли cookie, щоб відрізняти вас від інших користувачів нашого веб-сайту. Розуміння того, як ви використовуєте наш веб-сайт, допомагає нам надати вам найкращі можливості та внести зміни для покращення нашого сайту в майбутньому. Підтвердивши, Ви погоджуєтеся на використання всіх цих файлів cookie. Ви можете оновити свої налаштування, натиснувши кнопку налаштувань cookie, або в будь-який час, перейшовши до нашої політики використання файлів cookie. Детальніше